تغییر اندازه فونت:
  • درباره ما

شرکت فعال در معماری داخلی و دکوراسیون در ایران 

گروه معماری داخلی اولجایتو  

با فعالیت در زمینه طراحی و اجرای کارهای  ساختمانی و معماری داخلی و هم جنین ایده پردازی در دکوراسیون داخلی  از سال ۲۰۰۰ شروع به کار نمودیم . و با بزرگترین شرکت های ایرانی و خارجی فعال در ایران همکاری و مشارکت کردیم .

با پرسنلی  کاملاً متخصص و استفاده از افراد ماهر وبا تجربه  همواره خدمات ارائه کرده ایم این شرکت با به کارگیری نرم افزارهای روز و مدرن و همچنین تلاش صادقانه مدیرانش سعی دارد به بهترین شکل نیازهای مشتریان خود را در زمینه های ذیل فراهم آورد: دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون منزل ، معماری داخلی ، نمای ساختمان ، دکوراسیون تجاری ، دکوراسیون اداری، طراحی اختصاصی  اسباب و اساس .

گروه معماری اولجایتو با استفاده از نرم افزارهای مدرن ابتدا طرح مورد نیاز را برای مشتریان عزیز فراهم کرده و بعد از آن با هزینه ای بسیار مناسب و با توجه به آشنائی کامل با کالاهای داخلی و خارجی،اجرای طرح های ارائه شده را به عهده می گیرد .

 ۰۹۱۲۲۱۹۰۳۳۷ آقای احمد کلهر 

۰۹۹۱۱۷۷۹۷۷۳   خانم شادی کاطمی 

www.oljayto.ir

اینستاگرام   oljaytoir

- طراحی و اجرای  مدیریت وب سایت  – آقای احمد کلهر 

- چاپ و نظارت چاپ ، استند سازی کاغذ ، کلاسور سازی و ... – آقای نوری

- تبلیغات محیطی – آقای ربیعی

- عکاسی خبری و آرشیوی – آقای عباس کلهر 

- تبلیغات و توسعه بازار محمد ظل انوار 

- مشاوره تبلیغات ، بودجه بندی ، طراحی شعار تبلیغاتی  بهزاد سعیدی مهر 


Active company in interior architecture and decoration in Iran
Oljaito Interior Architecture Group
We started working in the field of designing and executing construction and interior design works as well as embroidering ideas in interior decoration in 2000. And we cooperated with the largest Iranian and foreign companies operating in Iran.
We have always provided services with highly specialized personnel and the use of skilled and experienced people. This company tries to provide the best needs of its customers in the following fields by using up-to-date and modern software and also the sincere efforts of its managers: Home decoration, interior architecture, building facade, commercial decoration, office decoration, custom furniture design.
Oljaito Architecture Group, using modern software, first provides the required design for dear customers, and then at a very reasonable cost, and considering the complete familiarity with domestic and foreign goods, the implementation of the design
Undertakes the provided
099911777773 Ms. Shadi Katemi
00989122190337 Mr. Ahmad Kalhor
www.oljayto.ir  

غرفه سازی ارزان 11  

 

تصویر سازی گرافیکی ، مساط به فتوشاپ ، ساخت انمیشن فلش ، نظارت فنی بر چاپ . تولید تیزر و فیلم تبلیغاتی و غرفه سازی ، کاریکاتوریست . طراحی و راه اندازی سیستم های اتوماسیو اداری . سایت های

cms
به نام خدا

احمد کلهر
متولد 1349
فارغ اتحصیل دانشکده هنر (لیسانس نقاشی) تهران

09122190337

kalhor@carnp.comتخصص های کاری مدیر ارتباطات . (روابط عمومی و تبلیغات )
تصویر سازی گرافیکی با دست آزاد ، مسلط به فتوشاپ ، ساخت انمیشن فلش ، نظارت فنی بر چاپ . تولید تیزر و فیلم تبلیغاتی و غرفه سازی ، کاریکاتوریست . طراحی و راه اندازی سیستم های اتوماسیون اداری . سایت های دارای پنل مدیریت محتوا


معرفی سوابق کاری مرتبط با تبلیغات .
- مدیریت روابط عمومی شرکت پرتو آبگردان 1375( چیلرهای سامسونگ ) الی 1388

برند: آبگردان

شعار : کیفیت کپی بردار نیست
در این شرکت به طراحی گرافیکی برای تمام رسانه ها شامل نمایشگاه ، روی جلد مجلات تاسیساتی معتبر _ تبلیغات محیطی در سراسر کشور پرداختم ، اجرای سمینار تخصصی - اسپانسری رویدادهای مهم ورزشی - ساخت فیلم و مالتی مدیا و عکس صنعتی – با اجرای برنامه ریزی تبلیغاتی منسجم و مستمر .

در سال 1381 بزرگترین حجم تبلیغات در بین شرکتهای تاسیساتی به این شرکت اختصاص داشت . اینجانب از سال 1385 از این شرکت خارج شدم . و بصورت موری خدمات ارائه می نمایم .- مدیریت روابط عمومی شرکت دلند (صنایع غذائی و الکتریکی ) 1376 الی 1389


برند : دلند

شعار : دلند همشیه سربلند

شرکت لند الکتریک بزرگترین شرکت سخت قطعات الکتریکی ساختمان در کشور است .و مهم ترین برند محسوب می گردد.

و شرکت صنایع غذائی دلند با محصول رب گوجه فرنگی دلند نیز به عنوان شرکتی بسیار بزرگ و صادر کننده نمونه نیز پایه گذاری تبلیغاتی گردیه است .

در این شرکت :طراحی لوکو - جعبه _ قوطی رب _ اواق اداری - جنرال کاتالوگ - غرفه نمایشگاهی - طراحی برچسب - ساخت تابلو و استند

و انواع بروشور را انجم می گردد.

در این شرکت از سال 1375 تا کنون فعالم

- مدیریت روابط عمومی شرکت موتورسیکلت سازی شهاب و تلاش 1381 الی 1384


برند: شهاب

شعار شهاب موتورسیکلتی متفاوت
-
در زمانی که اینجانب به عنوان مشاور به این شرکت معرفی شدم این شرکت با برند شرکت تولیدی ساراموتور عالیت خود را آغاز نموده بود .

اینجانب با ساختن برند شهاب و تبلیغ صحیح مطبوعاتی
در سال اول بودجه 100 میلیون تومانی روزنامه های ایران و همشهری را با نبوغ مدیر عامل این شرکت دکتر عباس منفرد به بودجه 3 میلیارد تومانی در تبلیغات بخصوص تلویزیون ارتقا دادیم .

هنوز هم این محصول برند ممتازی است.


- مدیریت روابط عمومی ( شرکت آب اسکی فشافویه ) 1387 الی 1389
برند: در یاچه تفریحی تهران

شعار : روزی برای هیجان


پروژه دریاچه 280 هکتار تهران در اسفند 1387 آغاز شد و اینجانب به دلیل شرایط خاص شروع پروژه در انتخاب کلیه پیمانکاران ساختمانی – تجهیزات آبی – تصفیه و فاضلاب پیشرفته ، فضای سبز نقش داشتم
طراحی سیستم اتوماسیون اداری وسیستم فروش web based و حتی تهیه طرح توجیهی بانکی و گردش گری نقش مستقیم و مسئول داشته ام.

در شهریور و مهر 1388 اولین پیست اتومبیلهای دو دیفرانسیل ایران نیز در این مکان ساخته شده و 21 آبان مسابقات قهرمانی کشور در این مکان انجام میشود .
در طرح توسعه این مجموعه : برنامه ساخت بزرگنرین پیست موتور کراس ایران و اولین پیست موتور تریال در ایران از مسئو لیتهای اینجانب است.

فعالیت اینجانب از سال 1387 تا به امروز


- مشاور تبلیغاتی شرکت پیشرو تهویه نیا (هیتاچی ) 1385 الی 1387


برند : هیتاچی

شعار: انتخاب با شماست .

در این شرکت که با برند سازی بر روی محصول اسکرو توانستیم . بر باوری که در جامعه مشاورین تاسیسات مبنی بر نامناسب بودن تکنولوژی اسکرو وجو داشت غلبه کنیم . ضمن قدرت گرفتن و جذب سهم مناسبی از بازار توسط هیتاچی حضور جذبی های هیتاچی را هم پایه گذاری نمائیم

در این شرکت عمده تبلیغات بصورت تبلیغات نخصصی و کاتالوگ های جنرال بود . تبلیغ در بیل برد - بخصوص فرودگاه مجلات تخصصی - و سمینارهای چند رسانه ای کار اصلی اینجانب بود .

از سال 1384 تا 1389 اینجانب فعال بودم

- مشاور تبلیغاتی شرکت اطلس تهویه پارس 1387 الی 1389

برند : ATP


با خروچ یکی از مدیران هیتاچی در ایران این شرکت تشکیل شد و
با آغاز بکار شرکت اطلس تهویه پارس اینجانب بعنوان مشاور مشغول گردیم . ودر نیمه اول سال 1388 ضمن حضور خوب این شرکت در دو نمایشگاه تهران ، وب سایت و اوراق اداری و کلیه اقلام چاپی این شرکت نیز آماده شده.


مشاور انفور ماتیک شرکت خدمات طلائی نیا ( نوکیا)

تا قبل از ایجاد مشکلات برای وارد کنندگان عمده موبایل در طرحی که برای اولین بار در ایران در زمینه موبایل اجرا شد . با مسئولیت قرادادی اینجانب سامانه پیشرفته فروش
آن لاین گوشی نوکیا انجام گردید.- مشاور انفورماتیک شرکت داما اریا ( سیستم های تهویه مطبوع ساکورا)

دربر نامه ای یک ساله و با قرارداد مستقیم برای مشاوره اینترنتی تعدا د زیادی از کلمات کلیدی مرتبط با تاسیسات شناسائی و هدف گیری شد.
که بعد از طراحی و مدیریت وب سایت خوب این شرکت . و با بسط قرار دادن اطلاعات در بستر وب سهمی از بازار که ناشی از جستجو در وب بود نصیب این شرکت ی گردد .

این شرکت با برند ساکورائی همچنان شرکتی پیشتاز در فروش است .

- شرکت نیما تهویه ارا

در این شرکت از سال 1389 تا کنون فعال هستم این شرکت علرغم سن کم با شرکت های 50 ساله رقابت می کند . و در زمیه تبلیغات پیشرو است شعار این شرکت ..........

ما برای هر سال سالها تلاش کرده ایم

.

- شرکت هم آرا کارا

در این شرکت از سال 1390 تا کنون فعال هستم این شرکت تولید کننده داخلی است در زمینه سی ان سی و تراش و در رنبه یک گروه خود است.- استار تاپ واش ماش

از ابتدای این ایده تا امروز در کنار این شرکت هستم . و پکیج فوق العاده بسته بندی و ارواق اداری این شرکت منحصر بفرد است این شرکت در زمینه خشکشویی ان لاین فعال است . شعار شرکت : تمیز فکر کنید
- لبنیات آتالار

از سال 1395 کار بهینه سازی تبلیغات این شرکت را که شرکت قدیمی است شروع کردم و تا امروز فعالم در این شرکت کار مهم طراحی یکسان و جداب بسته بندی هاست. شعار این شرکت

.... اتالار طعم هایی به یادگار


- لبنیات آتالار

از سال 1394 با شرکت دایکین شروع بکار کردم و تا کنون ادامه دارد.

مدیریت شرکت تجارت و فن آوری الکترونیک کلهر 1385

این شرکت که متعلق به اینجانب می باشد بر پایه مدیریت غیر متمرکز و مجازی با همکارانی در ایران ، و خارچ فعالیت می نماید .محصول آن یکی از بزرگترین وب سایت های خبری ، علمی ، صنعتی و ورزشی در زمینه خودرو www.carnp.com در ایران است .
ارتباطات در این شرکت در بستر وب بوده و با نرم افزارهای آن لاین گزارشگران سایت تولید خبر می نمایند
این شرکت در سال 1390 www.tecart.ir و فروشگاه www.tuningshop.ir را نیز راه اندازی نموده است.همکاری با واحد ارتباطات شرکت رنو در ایران ( رنو پارس)

شرکت رنو پارس از همان بدو تاسیس در ایران پروژه اطلاع رسانی در زمینه تست خودرو ، ایمنی را انجام داده که اینجانب بصورت مشاور یا مجری مشارکت فعال داشته ام که این ارتباط کماکان ادامه دارد.سوابق انجام گرفته در بخش کاریکاتور ( دوره دانشجوئی )

- مجله مناطق آزاد 1372 الی 1375
- مجله صنعت و حمل و نقل 1375 الی 1382
در این مجله جزو 5 کاریکاتوریست مطبوعاتی کشور کشور انتخاب شدم.
- مجله پیام صادرات 1375 الی 1382سوابق انجام پروژه های تبلیغاتی و تصویر سازی برای شرکتها دیگر (دوره دانشجوئی)

شرکت صنایع ورق ایران – کترینگ هواپیمائی اران ایر (بسته بندی غذائی می ماس ) – شرکت ساری پویا – مجله ایران اکسپورت – مجله حمل و نقل ، روزنامه همشهری و ایران - سینجر گاز – پاک آب پارس – گروه بهمن (مزدا) عرفه سازی و توچال تهویه ایرانیان . ویکتوریا سیکرت.


سوابق طراحی وب سایت های سی ام اس

- www.carnp.com

- www.tuningshop.ir

- www.damaarya.com

- www.abgardan.ir

deland.ir

- www.sccco.net

- www.hamaramedia.com

- www.ojawa.com

- www.nima-ac.com

- www.iranchillr.com

- www.tecart.ir

kalhor@carnp.comو شماره تماس : 09122190337

اینستاگرام : ahmadkalhor_designer

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت تجارت الکترونیک کلهر می باشد.