تغییر اندازه فونت:

اخبار

طراحی کاتالوگ ، جنرال کاتالوگ و بروشور
طراحی کاتالوگ جنرال کاتالوگ بروشور

​طراحی کاتالوگ و بروشور را می توان در رده اوراق اداری گذاشت.

طراحی کارآمد با ابعاد و قیمت مناسب ،مهمترین عامل در طراحی کاتالوگ و بروشور است زیرا شما را در حرکت در  مسیر تبلیغات دائمی و مستمر می کند.

هدف اصلی از طراحی و چاپ کاتالوگ و بروشور معرفی تخصصی شرکت به شکل مختصر و مفید است.                                                                              کاتالوگ و بروشور  با توزیع و ارائه در سطح عمومی و تخصصی نتیجه بخش خواهد بود .

می گویند جریمه برای پرداخت  نشدن  طراحی شده ..............و کاتالوگ  برای توزیع شدن خلق  شده ................چرا که هر برگ آن معرف محصول و توضیحاتیست که مشتری نیاز به دانستن آن دارد و بی شک شرکت هایی که کاتالوگ و بروشور را در داخل کمدها انبار می کنند در واقع خودشان را از فرصت های تبلیغاتی دور می کنند.

 

نکته حائز اهمیت در مورد طراحی کاتالوگ ،صریح  و ساده بودن بیان کاتالوگ است زیاده روی         در طراحی کاتالوگ و بروشور ،استفاده از آن را سخت و حوصله بر می کند.

واقعیت اینست که هنوز رسانه مطمئنی جایگزین کاتالوگ نشده است.

کاتالوگ نماینده شرکت شما در نزد مشتری است ، نظم و دقت و حرفه ای بودن کاتالوگ ارزش مثبتی است که به قضاوت شرکت شما می انجامد.

با توجه به مقوله حفظ محیط زیست باید به این نکته توجه داشت که طراحی کاتالوگ با صفحات کم ، یک وظیفه اجتماعی و جهانی می باشد بنابراین استفاده از صفحات خالی یا پوسترهای گرافیکی بی ربط این روزها جایی ندارد.بیان مطالب فهرست شده با اطلاعات فنی اولیه و استفاده از تصاویر با کیفیت ، یک کاتالوگ را از نظر کمی و کیفی ،مفید و کارآمد می کند.

ایعاد و شکل کاتالوگ را نوع فعالیت تعیین می کند .حداقل یک A4  سه لت و حداکثر یک جنرال کاتالوگ می باشد.


همیشه بزرگ و حجیم بودن یک کاتالوگ بیانگر قدرت کاتالوگ نیست بلکه نوع ارائه مطالب ،فهرست موضوعات ،استفاده از عکس با  ابعاد مناسب یک کاتالوگ را موفق می کند و مشتری پسند .

بخصوص در شغل هایی که رقابت زیاد است ،جذابیت و حرفه ای بودن کاتالوگ و طبقه بندی صحیح اطلاعات در جلب نظر مخاطب نقش تعیین کننده ای دارد.


مشاهده  آلبوم تصاویر کاتالوگ های طراحی توسط احمد کلهر 

کارشناس تبلیغات : احمد کلهر

09122190337

09212190337

۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۵:۳۱
تعداد کلیک: ۴۷۰

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز :
 
نام فرستنده :
پست الکترونیک : *  
نظر : *
   
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  

  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت تجارت الکترونیک کلهر می باشد.