تغییر اندازه فونت:

اخبار

صنایع چاپ و بسته بندی اختری

 

 

 

 

احتراما به استحضار میرساند صنایع چاپ و بسته بندی اختری با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه بسته بندی وبا درکی عمیق از اهمیت بسته بندی و بهره گیری از دو واحد تولید ورق کارتن و تبدیل کارتن اعم از 3لایه و 5لایه در خدمت صنایع مختلف قرار گرفته است و آماده ارائه خدمات به صنعت کشور می باشد.
لذا در این خصوص مد نظر قرار دادن کیفیت ،سرعت انجام کار و قیمت مناسب سر لوحه اهداف ما در برقراری روابط تجاری با شرکتها می باشد.
باعث افتخار مجموعه صنایع چاپ و بسته بندی اختری می باشد تا شما را در مسیر سبز بسته بندی مشاوره و راهنمایی نموده و زمینه همکاری مطلوبی را فراهم سازد.
(( فعالیت های صنایع چاپ و بسته بندی اختری))
تولید ورق کارتن 2لایه سینگل فیس تا عرض 1500mm
تولید ورق کارتن 3لایه و 5لایه تا عرض 1600mm با گرید E,B,C
تولید کارتن 3لایه و5 لایه بصورت لمینیت ،دایکات و چاپ فلکسو از 1 تا 4 رنگ با ماشین آلات تمام اتوماتیک .
تولید انواع جعبه های مقوایی آرایشی بهداشتی،صنایع غذایی و صنعتی با پیشرفته ترین ماشین آلات چاپ افست و سیلک با بهترین کیفیت.
ارائه مشاوره در زمینه انتخاب بهترین نوع بسته بندی


karton bastebandi 7
karton bastebandi 6
karton bastebandi 5
karton bastebandi 4
karton bastebandi 3
karton bastebandi 2
karton bastebandi 1

صنعت بسته بندی
انتظار می رود تمام کالاهای تولید شده توسط یک بسته بندی خوب به نحو شایسته ای در اختیار مصرف کنندها قرار گیرد و بسته بندی درست ومطلوب می بایستی کالا را پس از به تولید رسیدن محافظت نموده تا تحت تاثیر محیط پیرامون قرار نگیرد و نیز در حمل و نقل کالا تا رسیدن به دست مصرف کننده آسیب ندیده وتاثیر نپذیرد. اگر این کالاها مواد غذایی دارویی و فساد پذیر هستند با استفاده از بسته بندی مناسب از تاثیر پذیری آنها از محیط جلوگیری به عمل آید .
بسته بندی صحیح آن است که ضمن خصوصیا ت بارزی چون داشتن زیبایی و فرم درست و متناسب با مظروف خود با توجه به شرایط نگهداری پس از تولید از کالا محافظت نماید.
اگر کالایی پس از تولید در مرحله حمل ونقل تا رسیدن به دست مصرف کننده آسیب دیده یا اینکه از کیفیت آن با توجه به محیط بیرون کاسته شود این امکان وجود دارد اشکال در نوع یا کیفیت بسته بندی باشد .
برای ایجاد یک بسته بندی مناسب موارد بسیار مهمی می بایستی لحاظ گردد و مهم ترین آنها عبارتند از :
1- شناخت کافی از جنس و شرایط صحیح مورد نیازنگهداری مظروف و دانستن عوامل موثر در فساد یا تخریب ان.
2- اطلاع کافی از نحوه ء حمل ونقل محصول و طراحی درست بسته بندی متناسب با شرایط ارسال آن تا رسیدن به دست مصرف کننده
3- طراحی درست وساده و شکیل متناسب با مظروف و اطلاع رسانی درست از محتویات و شرایط مربوط به مظروف توسط طرح چاپی روی آن و استفاده از اطلاعات صحیح در خصوص مظروف به جای موارد غیر ضروری در طرح چاپی
4- درج مشخصات شرکت ارائه کننده خدمات بسته بندی در جهت ایجاد رقابت سالم در بین این شرکتها .
5- آسان باز شدن بسته بندی در موقع مصرف به صورتی که مظروف در این مرحله آسیب نبیند و به راحتی قابل استفاده باشد.

بسته بندی با کارتن :
همانطور که در موارد قبلی اشاره شد حتما می بایستی در بسته بندی کالاها شرایط نگهداری حمل و نقل و ..... در مورد کالا در نظر گرفته شود تا کالا بدون عیب ونقص به دست مصرف کننده برسد . برای مثال اگر کالایی شکننده است حتما در طراحی و نحوهء بسته بندی آن به گونه ای می بایستی عمل کرد تا آن کالا در مسیر رسیدن به دست مصرف کننده از بین نرود .
حالا برای به دست آوردن کیفیت خوب در بسته بندی با توجه به تمامی موارد مذکور می بایستی واحد طراحی تمام شرایط را در نظر گرفته و با ابتکار عمل خود یک نوع بسته بندی خوب ومتناسب را طراحی نماید تا اینکه اگر محصولی نیاز به بسته بندی گرانقیمت نداشته باشد از متریال گرانقیمت و نامتناســـــــــب استفاده نگردد وبا صرف هزینه درست محصول بسته بندی شده تا به دست مصرف کننده برسد و بالعکس اگر نیاز به صرف هزینه بیشتر جهت محافظت بجا از محصول می باشد در این مورد صرفه جویی نا بجا به عمل نیاید .پس از طراحی درست و متناسب نوبت مرحله تولید جعبه های بسته بندی می باشد . صفحه اول که در صورت عدم دقت و مهارت لازم حی با استفاده از موارد اولیه گرانقیمت نیز کیفیت خوبی را به دست نخواهیم آورد که متاسفانه در این مورد در ایران به اشکالات بسیار ساده و در عین حال مخرب برخورد نموده ایم که شرکت های مهم با عدم آگاهی به مسائل فنی و نحوه ء درست کار با ماشین آلات ضمن صرف هزینه های سنگین و نابجا باز هم به کیفیت مطلوب و قابل قبولی دست نمی یابند . و افسوس که می شود این هزینه ها در جای درست و بجا صرف گردد ولی اینطور نمی شود.
جالب اینجاست که برخی به این باورهستند که با خرید ماشین آلات بسیار گرانقیمت می توانند عدم آگاهی پرسنل تولید خود از مسائل اپراتوری را پوشش دهند که با این کار نتیجه معکوس می گیرند .
در موردی نگران کننده مشاهده شد که محموله های زیادی از کارتن های تولید شده توسط یک شرکت بزرگ توسط ماشین آلات گرانقیمت عودت داده شده بود حال اینکه همان کارتنها توسط یک ماشین بسیار ساده و ارزانقیمت در یک شرکت کوچک تولید وارسال می شد و هیچگونه ایرادی نیز نداشت . فقط تفاوت این دو شرکت در آگاهی و عدم آگاهی پرسنل تولید آنها و اینکه عدم توجه لازم توسط واحد تولید در شرکت بزرگتر بود که منجر به از بین رفتن مقادیر زیادی مواد اولیه خوب شامل چسب مرکب و کاغذ شده بود.
باید بدانیم هدف از ذکر این مثال زیر سئوال بردن کارایی و توانایی های ماشین های پیشرفته نیست بلکه بدلیل عدم تسلط کامل حتی با ماشین آلات مجهز نیز نمی توان کیفیت مطلوبی را ارائه نمود .
حال اینکه از توانایی های امکانات کارخانه ها به راحتی غافل می شویم و هیچگونه تلاشی برای استفاده بهینه از امکانات موجود در کارخانه ها صورت نمی گیرد .
مورد بسیار مهم دیگر که کارایی ماشین آلات را پایین آورده و تاثیر منفی زیادی روی محصولات می گذارد عدم رسیدگی نظافت درست و نگهداری صحیح از ماشین آلات می باشد که بخش اعظمی از نواقص فنی ماشین آلات را نیز در پی دارد.
امید است با بالا بردن سطح آگاهی در مجموعه های کشور از هدر رفتن سرمایه ها جلوگیری شده و تمام ماشین آلات کشور با توان نامی خود از نظر کیفی وکمی کارنامه قابل قبولی ارائه نمایند واین میسر نخواهد شد مگر با عزم واراده ای راسخ .
برای رسیدن به این اهداف می بایستی مجموعه ها شناخت درستی از قابلیت های ماشین آلات پیدا کنند تا برای تجهیز کردن امکانات کارخانه در مقوله ماشین الات هزینه های درست و بجا برای افزودن امکانات و کارایی ماشین آلات انجام شود تا افراد سود جو و شرکت های فروشنده ماشین آلات امکانات بی ارزش ومنسوخ شده را با قیمت گزاف به کارخانه ها نفروشند و اینکه همگان مزایا ومعایب ماشین آلات و کارایی آنها را به خوبی بدانند و اگر امکانات از خارج کشور جهت ارائه به بازار ایران در نظر گرفته شد دارای خصوصیات خوب و کامل باشد .تا در آینده شاهد ارتقای امکانات و متعاقب ان بالا رفتن کیفیت محصولات بسته بندی باشیم.
کارشناسی و مشاوره:
از مسایل بسیار حایز اهمیت در موفقیت مجموعه های خوب استفاده از مشاورهای کارامد میباشدتا اینکه در تمام مراحل اجرای پروژه ها با افقی روشن موفق بوده تا همگان اشتباهات تلخ یکدیگر را تجربه نکنند.
سالنهای کارخانه متناسب با نیاز طراحی وساخته شوند ماشین الات با اگاهی انتخاب و خریداری شوند و در نهایت با تسلط واگاهی به نحوه عملکرد خطوط تولید با حد اقل ضایعات در اسرع وقت راه اندازی شده و به مرحله تولید برسند.
انتخاب درست نفرات کلیدی و مدیران :
اگر گزینش افراد کلیدی در محیطهای کاری بر اساس شایستگی انها صورت نپذیرد عملا محیطی نا سالم را ایجاد نموده ایم و عدم سلامت محیطهای کاری پیامدهای قابل تاملی را در پی خواهد داشت .باید بدانیم ارایه یک محصول خوب با راندمان وکیفیت عالی فقط وفقط در محیطی سالم با نشاط منظم و اگاه ومسلط به کار با ماشین الاتی سالم هر چند ساده میسر خواهد بود . حال اینکه برخی از کارخانجات بزرگ کشوراز این موارد غافل بوده وبا در نظر گرفتن سرمایه گذاریهای سنگین بازده خوبی ندارند. 09391912580
apack.printing@hotmail.com

۲۰ فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۲۰
تعداد کلیک: ۱,۸۳۸

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز :
 
نام فرستنده :
پست الکترونیک : *  
نظر : *
   
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  

  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت تجارت الکترونیک کلهر می باشد.