تغییر اندازه فونت:

اخبار

غرفه های ارزان و سازه های دوطبقه نمایشگاهی و غرفه سازی
شرایط و مزایای ساخت غرفه دو طبقه در نمایشگاه

غرفه های ارزان و سازه های دوطبقه در بین غرفه سازان  روش مرسوم غرفه سازان این است که با استفاده از قوطی های فلزی 10ط10 یا 8ط8  پایه‌هایی را فراهم آورده و طبقه دوم را  علم می کند در روشی که شرکت سهلان به کار می‌برد از سازه پیچ و مهره ه ای بسیار سریع استفاده شده و سازه های نمایشگاهی برای دو طبقه شدن آماده است این روش مزایایی دارد از آن جمله این که مصرف بسیار زیادی  از آهن نشده و خود صرفه جویی در بر دارد بدین وسیله غرفه  ساخته شده می تواند ارزان‌تر تمام شده و مقرون به صرفه باشد.

 غرفه هایی که از فضای کف خود برای چیدمان کالا استفاده می‌کنند و یا تعداد زیادی از افراد و پرسنل خود را در غرفه دارند نیازمند غرفه دو طبقه می باشد بدین شکل یک طبقه از این دو طبقه به پرسنل و جلسات و صرف ناهار اختصاص می یابد و یکی از طبقات به صورت وی ای پی  و میزبانی از میهمانان …ویژه می باشد.

غرفه دو طبقه سازه-سازه دو طبقه غرفه سازی
سازه غرفه دو طبقه

 سازه های پیچ و مهره و دو طبقه سهلان از چنان مهندسی برخوردارند که می‌توانند در ادارات و کارخانجات و یا سوله ها به صورت دو طبقه نصب کردیده و سال ها مورد استفاده میباشد این سازه ها بسیار مقاوم و سبک بوده و تحمل وزن بسیار بالایی دارد و به مرور زمان دچار خمیدگی یا سر و صدا نمی شوند 

از نکات جالب در مورد این سازه این است که این سازه در صورت نیاز به جابجایی د مونتاژ گردیده باز شده و در محل جدید با نقشه جدید قابل نصب است در تهران و بسیاری از نقاط کشور این سازه ها نصب و سال ها مورد استفاده قرار گرفته است.

نکته مهم دیگر در مورد سازه های دو طبقه و غرفه های دو طبقه اینست که در روش آهنگری ساخت استراکچر فلزی بسیار وقت بر هزینه‌بر و ننیازمند نیروی متخصص است. در حالی که در سازه های پیچ و مهره این کار به سرعت انجام شده و به غرفه ساز  فرصت می‌دهد تا مابقی مراحل ساخت غرفه را با دقت پی‌ریزی و بدون فوت وقت کارها را در زمان مقرر به انجام برساند

۱۰ آبان ۱۴۰۰ ۲۳:۳۸
تعداد کلیک: ۱۵۰

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز :
 
نام فرستنده :
پست الکترونیک : *  
نظر : *
   
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  

  
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت تجارت الکترونیک کلهر می باشد.